آفت خانگی که می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد – خسارت موریانه

امروزه نوسازی خانه کاملاً روال دارد. مثل زمانی که به نظر می رسید نوسازی به اندازه خرید ملک جدید و نقل مکان به یک شهر متفاوت ، سردرد بزرگی دارد. این مسئله مشکلی ایجاد می کند. برای آن دسته از دارندگان املاک که در تجارت ملک حضور ندارند ، انتخاب بهترین پیمانکار ساختمان برای درخواست کار بسیار مشکلی است. اغلب بهترین انتخاب برای انتخاب یک درخواست در اطراف یک نکته است. حتی در این صورت نیز ممکن است همه چیز به نرمی و صافی مورد نظر شما پیش نرود. پس چگونه شما می توانید از چنین وضعیتی جلوگیری کنید؟ در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که باید به شما کمک کنند.

تور را شروع کردیم بازسازی ساختمان موزه در نمایشگاه امپرسیونیست فرانسه ، یکی از بهترین ها. من هنگام مشاهده برخی از مناظر كلود مونه به كشفی شگفت انگیز دست یافتم. من در طول زندگی ام بسیاری از نقاشی های او را مشاهده کرده ام. هنگام مشاهده یکی از مناظر بسیار ، شروع به تکان خوردن از یک پهلو می کند. وویلا این نقاشی سه بعدی ظاهر شد. این به معنای واقعی کلمه ذهن من را منفجر کرد. قبلاً هرگز متوجه این موضوع نشده بودم.

طراحی داخلی غالباً فرایندی است که در آن می توان فضای مطلوبی از فضای داخلی را شکل داد و درجه موجود آن را دستکاری کرد. یک خانه کوچک می تواند بزرگتر به نظر برسد ، در صورتی که دقیقاً چگونه می توان از همه فضا استفاده کرد و از مبلمان و وسایل مناسب استفاده کرد. در واقع ، سه دستورالعمل اساسی برای تنها یک طراحی داخلی موفق وجود دارد – چه اتاق شما بسیار کوچک باشد یا بزرگ. اگر عملکردی بیانگر خلق و خوی باشد و تجربه ای از هماهنگی را به نمایش بگذارد ، اساساً می توان طراحی داخلی را موفقیت آمیز دانست.

او هرگز پولش را نگرفت ، اما خانه اش را از سر گرفت و تمام چوب هایی را که برای تعمیرات استفاده می کرد ، خارج کرد. وابسته به او ، او یک هک از یک ظرف غذا را ترک کرد. زن با او تماس گرفت و تهدید کرد که با پلیس تماس می گیرد ، اما هرگز تماس نگرفت.

دریافت کنید که کارشناسان ادعا می کنند! بهترین تبلیغاتی که باید به عنوان پیمانکار ساختمان انجام دهید کاملا رایگان است! چیزی برای تأمین هزینه یک سکه هزینه دارد. بهتر می شود. کار باید برای گفتگو با هر کسی باشد یا بخواهید با کسی تماس بگیرید تا یک محصول وام برای شما ارائه دهد. خودتان می توانید این کار را از طریق راحتی در خانه خانوادگی انجام دهید. فقط چند دقیقه طول می کشد!

برنامه ریزی فضا – وسایل خود را مرتب و مرتب کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی در اتاق قرار می گیرد. عرض ، عمق (جلو به عقب) و بلند هر مبلمان را اندازه بگیرید. اتاق خود را روی کاغذ گرافیکی 1/4 “با هر مربع برابر با 1 فوت بکشید. حتما درها و پنجره ها را تعیین کنید. برای برش دادن مقیاس مبلمان ، می توانید بریدگی های جداگانه ایجاد کنید. برش ها را به اطراف منتقل کنید و ببینید چه چیزی واقعاً بهترین است مجدداً ، من یک بررسی آگاهانه دریافت می کنم تا مطمئن شوم که آنچه فکر می کنید راهی عالی برای انجام این کار است. اشتباهات در طراحی داخلی بزرگ است ، بنابراین مطمئن شوید که فکر می کنید عملی است و پاسخ ، شاید سعی کنید برای افزودن پیزاز به اتاق خسته کننده ، از مبلمان زاویه دار استفاده کنید و سعی کنید از بسته خارج شوید.

هر چند فقط افراد مورد بحث نیستند ، نوع قراردادی را که امضا کرده اید و همچنین مبلغی که در قرارداد واقعی گرفته اید آورده اند. من دیده ام که پیمانکاران 18٪ سود می گیرند و پیمانکاران را دیده ام که کارهای مشابهی را انجام می دهند ، بدون هیچ گونه سود.